Vanaf 10 jaar kun je leren kiten! Maar wat is er anders dan bij de kite-surfles voor volwassenen?
Afhankelijk van je leeftijd en gewicht bepalen we samen het windbereik wat ideaal is voor de lessen. Omdat kinderen over het algemeen iets kleiner en lichter zijn dan volwassenen gaan we aan de slag binnen een wat lichter windbereik.
Krijg jij ook kriebels in je buik als het waait? Dan is kitesurfen zeker iets voor jou!
Onze kitesurfles voor kinderen is bedoeld voor kids van 11 t/m 16 jaar die in een gezamenlijke les worden ingedeeld op basis van leeftijd, gewicht, lengte en fysieke kracht. Krijg jij ook kriebels in je buik als het waait? Dan is kitesurfen zeker iets voor jou!
De kitesurfles voor kinderen wordt intensief begeleid door professionals die alle veiligheidsaspecten van kitesurfen op zee kennen en de kids hier bekend mee maken.
Natuurlijk moeten we rekening houden met de wind voor de kitesurfles. Waait het niet of nét te hard? Dan schuiven we de les gewoon een weekje op! De kitesurfles voor kinderen heeft doorgang vanaf 2 personen.
De snelste manier om te leren kiten! Zo kunnen we de les helemaal inrichten op je niveau een leercurve. Ideaal voor kids!
Ook als je al kite-ervaring hebt biedt de privé les een uitkomst! Leer bijvoorbeeld kite op zee, of refresh je skills nadat je een tijdje niet geweest bent!
Leren kiten?
Iedereen kan leren kiten! Al snel maak jij de eerste meters op je board.
Je leert alle ins & outs van deze te gekke watersport. Je vorderingen houden we bij in je kite paspoort. Is je paspoort vol? Dan kun jij zelfstand en veilig het water op!
Wat kun je verwachten?
Van kite-controle tot leren bodydraggen. Je eerste waterstart en eerste meters op het board. Maar veiligheid staat voorop! De stappen die jij per les maakt passen we aan op individueel niveau. Je leert noodzakelijke skills op het gebied van safety én benodigde kennis van wind, materiaal, de zee en je omgeving!
Wat kost het?
Dagelijkse lessen:
Wij verzorgen dagelijks meerdere kite-lessen en plannen deze in n.a.v. de windvoorspelling!
Meenemen:
Leer kiten samen met je maatje! De privé voor 2 kitesurfles is ideaal voor kids & tieners.
Zo kun je leren kiten met iemand van ongeveer jou gewicht en lengte. Én nog beter, na de lessen kun je samen het water op.
Natuurlijk kun jij je ook opgeven met je vader of moeder. In dat geval passen we de lessen aan d.m.v. het inzetten van extra materiaal en verschillende maten kites.
Leren kiten?
Iedereen kan leren kiten! Al snel maak jij de eerste meters op je board.
Je leert alle ins & outs van deze te gekke watersport. Je vorderingen houden we bij in je kite paspoort. Is je paspoort vol? Dan kun jij zelfstand en veilig het water op!
Wat kun je verwachten?
Van kite-controle tot leren bodydraggen. Je eerste waterstart en eerste meters op het board. Maar veiligheid staat voorop! De stappen die jij per les maakt passen we aan op individueel niveau. Je leert noodzakelijke skills op het gebied van safety én benodigde kennis van wind, materiaal, de zee en je omgeving!
Wat kost het?
Dagelijkse lessen:
Wij verzorgen dagelijks meerdere kite-lessen en plannen deze in n.a.v. de windvoorspelling!
Meenemen:
Liever een surfboard huren? Ook voor het huren van surfmaterialen, kano’s, wetsuits & meer kun je bij The Spot watersportcentrum terecht!
Meer informatie over watersport verhuur.
The Spot is erkend KNWV / ISA opleidingscentrum, lid van de VeBon en TÜV gecertificeerd. Dat staat voor professionaliteit en veiligheid voor u en uw bedrijf. Leden van de VeBON behoren TUV gecertificeerd te zijn voor hun materiaal en veiligheidsplan. De VeBON is officieel gesprekspartner voor diverse overheden, veiligheidsinstituten, sportbonden, onderwijsinstellingen, MKB-sportplatform en RECRON.
The Spot heeft als enige een doorlopende evenementenvergunning voor water- en beachactiviteiten in Zandvoort. De Gemeente Zandvoort heeft deze vergunning verleend aan The Spot.
De VeBON adviseert en ondersteunt haar leden bij het organiseren van activiteiten of bij het uitvoeren van hun bedrijf.
TUV is het onafhankelijke orgaan dat bedrijven, processen, en bedrijfsmiddelen beoordeelt.
KNVW zorgt dat watersport in Nederland beschikbaar en betaalbaar is voor iedereen.
The Spot B.V.
Beachclub, Watersport en Evenementen
Strandafgang Barnaart 23a / Postbus 89
2041 KB / 2040 AB ZANDVOORT
Route | Privacy policy
Bank: NL20 Rabo 0389467499
KVK: 81260679
T: 023 – 571 76 00
Of het online contactformulier
Mail Watersportcentrum : strand@gotothespot.com
Mail Groepen, Bedrijven en Events : events@gotothespot.com
Mail Beachclub horeca: Beachclub@gotothespot.com
Vanaf 5 maart zijn wij dagelijks geopend van 9:00 – 23:45
The Spot organiseert bedrijfsuitjes, vergaderingen op / aan het strand, verjaardagsfeestjes en bedrijfsevenementen aan het strand van Zandvoort.
The Spot is proud initiator, organising producer & host of Red Bull Megaloop Challenge, Bikes & Boards, BOTC, NK Kite Wavemasters, The Spot Surfcamping, O’neill Surf Academy & summer camps
Bekijk hier een overzicht van onze partners.
© The Spot B.V. Beachclub, Watersport, Evenementen | 023 – 571 76 00 | Webdevelopment by: DNS13 webservices
Hét watersportcentrum aan de kust!
The Spot is specialist op het gebied van watersport zoals Golfsurfen, Kiten en Suppen. We organiseren watersportlessen en events in samenwerking met partners zoals O’Neill en Red Bull.
(H)eerlijk & betaalbaar
Geprikkeld door de ontwikkelingen in onze samenleving en geïnspireerd door culturen van over de hele wereld stellen wij onze menukaart samen met eerlijke, verse en gezonde producten.
Volledige organisatie onder 1 dak!
De perfecte Spot om jou vergadering, bedrijfsuitje of groepsactiviteit te organiseren. Ben je op zoek naar een ‘actieve’ dag op het strand? The Spot is een ervaren en betrouwbare event partner.
Summercamp specialist van Nederland!
Surfcamp Zandvoort – Ben jij er klaar voor om een echte surfdude of surfchick te worden? Geef je dan snel op voor ons surfcamp in Zandvoort en kom deze zomer genieten op het strand bij The Spot! In 1 week leren we jou alles over surfen én beleef je allerlei vette strandsporten & watersport activiteiten!
Inclusief kleedruimtes en douches
Geprikkeld door de ontwikkelingen in onze samenleving en geïnspireerd door culturen van over de hele wereld stellen wij onze menukaart samen met eerlijke, verse en gezonde producten.
The Spot creeërt en organiseert
The Spot is trots initiator, organisator en host van de Red bull megaloop challenge, Bikes & Boards, BOTC, NK Kite Wavemasters & Summer camps.
Klik op een item hieronder om de mogelijkheden te bekijken / reserveren.
Het allerleukste cadeau om te geven óf krijgen want de Spot voucher staat garant voor een te gekke & unieke experience!
Maak hieronder een keuze wie je wilt bereiken met je bericht, en we zullen je zo snel mogelijk een reactie geven.
Laatste update (1 juni 2020)
Laatste update (24 februari 2021)
The Spot is ready voor het seizoen 2021
The Spot hanteert de richtlijnen van het RIVM omtrent het Corona Virus. Én uiteraard roept dit vragen op. Onderstaand proberen we je zo goed mogelijk antwoord te geven op de meest gestelde vragen. Mocht je ons rechtstreeks willen spreken kan dat natuurlijk ook!
Neem dan contact op:
Kan je les nog niet door gaan? Dan verschuiven we deze gewoon!
Wij verlengen de verloopdatum van je boeking met een heel jaar ná opheffing van de restricties en op het moment dat wij weer geopend zijn!
Yes! De surfcamps gaan door. Staat je voorkeursweek er niet tussen dan is deze al vol. Je kunt je op de wachtlijst zetten door een mail te sturen naar strand@gotothespot.com
Vooralsnog hopen we natuurlijk dat de surfcamps in de zomervakantie gewoon door kunnen gaan. The Spot volgt hierin de richtlijnen van de overheid.
Heb je al betaald voor het surfcamp maar kan het niet door gaan? Daar gaan we natuurlijk niet van uit. Máár stel nou dat… dan verplaatsen we je camp gewoon naar 2022!
The Spot is vanaf 13 maart 2021 weer 7 dagen in de week geopend vanaf 10:00 uur
Bekijk onze wisselende MENUKAART met wereldse gerechten, beroemde spotburgers & verse shakes. Van breakfastbowls, veggie wraps, homemade sweets tot crunchy flatbread!
Zodra wij weer open mogen volgens de richtlijnen kan je bij ons een tafel reserveren op het terras of in de beachclub om zeker te zijn van een plekje. Check vooraf wél even de spelregels! Reserveren kan via ons online reserveringssysteem.
Dagelijks zijn wij vanaf 10:00 uur geopend met onze Grab & (to) Go. In het weekend breiden wij onze kaart uit en kan je met mooi weer ook weer terecht bij ons Pick Up Point @ the beach.
PICK – UP POINT
Om er voor te zorgen dat jullie allemaal van de wereldse spot gerechten kunnen genieten kun je nu ook bestellen vanaf het strand! Vlak voor de ingang van The Spot vind je een bestel punt met QR code. Bestel je favorite dish en geniet hiervan @ the beach;) Wij brengen je bestelling naar het Pick Up Point.
Heb jij een evenement bij ons gepland en heb je hier vragen over? Wij staan je graag persoonlijk te woord! Neem contact op met events@gotothespot.com of 023-5717500
Ook dit bekijken we graag per situatie! Neem contact op met events@gotothespot.com of 023-5717500 en we gaan ons uiterste best doen om je te helpen!